Srpen 2011

...a voči při tom zavírat

17. srpna 2011 v 23:05 | Slečna Náladová |  My colors me
To vypadám tak zkušeně? Nebo všehoschopně? Nebo jako lehká holka co přiběhne na zavolání? Dobře, u něj si za to zčásti můžu sama...
Safra! Mám toho tolik na srdci, chtěla bych toho tolik napsat...,ale... Jednoduše neumím dát dohromady vlastní myšlenky, natož z toho vytvořit větu. A vtipný je, že to mám v sobě docela srovnaný, jenom myšlenky se mi trochu rozutíkali všemi směry. Nesžírá mě bláznivá touha po něm, spíš mě jen trošku štve. Na druhou stranu ráda vzpomínám na to, co bylo. Ano, uznávám, před nedávnem mě dost vykolejil, ale lidi se mění.
Haha a ted jsem se zasekla úplně. Tenhle článek asi nebude stát za nic. Chci vám něco sdělit, ale zároveň nevím co. Chci aby mi napsal? Chci mu napsat? Chci jeho? Kdybysme dál hráli hru "na kom je řada udělat další krok" asi by to vyšlo na mě. Sama nevím jestli chci tuhle hru dál hrát. Na druhu stranu jí nechci skončit... Ale třeba už to on udělal za mě.
Že to nechápete? Nic si z toho nedělejte, já taky ne.
To je poprvé co si chci promluvit z očí do očí a nepřijde mi jednodušší to napsat.
Měla bych se s ním vyspat? Měla bych se s ním vyspat.

A víte co? Poslední dobou se mi zdaj nehorázný sny. V jednom jsem se jako drůžička vyspala půl hodiny před svatbou se ženichem (který byl můj nejlepší kamarád), v dalším jsem začla spát s jedním známým, který byl zadaný a pak otěhotněla a všichni to věděli dřív jak já a prostě jsem měla to těhotenský bříško... No co to je? A vtipné vysvětlení mého kamaráda (prostě chceš chlapa, co je zadanej, abys ho nemusela mít na krku a k tomu mimčo =D) prostě neberu!