Červenec 2011

Líčidla, mučidla, sladidla, chodidla

20. července 2011 v 22:20 | Slečna Náladová |  My colors me
Tak dobře. Přiznávám. Není úplně ideální jet na někoho zapomínat na místo, kde jste se poznali a strávili spolu nejvíc času. Ale což, jsem zpátky, přežila jsem to a že to bylo letos o něco náročnější než ty předchozí roky...s tím se musím prostě smířit.
Už začátek byl zajímavý. Jak jsem psala, že pro mě má Jana dojet ve tři...nakonec přijela v pět a ještě jsme se stavovali v Tescu na nákup. Takže jsem do tábora přijeli někdy po sedmé. Všechno bylo takové narychlo. Přivítat se se starými známými, natahat věci do chatky (a ano, opět jsem letos měla oddíl na druhé straně tábora než jsem bydlela), dopřipravit poslední detaily a hurá na první letošní poradu. Dostala jsem druhý oddíl (špunti kolem 7-8 let), za což jsem byla ráda (ale jenom proto, že jsem nevěděla co mě čeká).
Pak přišel první den s dětmi (ten nesnáším). Seznamování s dětmi a hlavně jejich rodiči, narychlo si podat ruku s praktikantem (Já: Ty mě znáš?, on: no jasně., Já: a odkud?, on: no ze školy přece., já: ty chodíš k nám na školu?). Jojo, hned ze začátku jsem ho urazila. Ale já fakt neměla ani ponětí, že chodí k nám na gympl. =D Každopádně jsme se za těch 14 dní spřátelili. Ovšem hned na začátku z nás naše děti udělali manžela s manželkou, takže si z nás doteď utahují všichni vedoucí a vyptávají se na naše manželství. Jo, taky mi to zní dětinsky.=D
Celý tábor probíhal v klidu (až na mé občasné myšlenky na P, což nebylo zrovna ideální). Vyráchali mě v potoce, zbili bičem na koně, byla jsem nucená skočit do rybníka (kde jsem si odřela nohu a zažila bahenní koupel), málem dostala sádru, pařila do rána, opila se, zaspala nástup, přestala mi fungovat simkarta, byla pomazána pastou... Prostě normálka.
Včera jsme byli hromadně u Elis na grilovačce (s Terkou nám dvě masa někdo sežral a třetí Marcel vyklopil na zem =D). A hádejte co nenapadlo naše kluky...? No nic lepšího než naházet nás v oblečení do bazenu. Věřte mi, fakt se blbě plave v ryflích, botách, a navrch i svetru. A aby toho nebylo málo, když jsem si půjčila Elis věci a převlíkla se do suchého, přišel další super nápad....hodit mě tam znova! A takhle to dopadlo pokaždé když jsem vylezla z vody. Nakonec jsme to s holkama vzdaly a aspoň se kluky snažily potopit (ale to šlo špatně, jelikož kluků bylo víc). Vrátila jsem se domů asi ve dvě, opilá, naostro a v cizích věcech.
Prázdnin si zatím vcelku užívám... Žiju, lehce piju, ale nebliju. Haha, i se mi to rýmuje. =D Pěkně si užívejte volna (teda kdo ho máte) a nezatěžujte si hlavu zbytečnýma starostma. :)