Červenec 2010

Waka waka

19. července 2010 v 18:24 | Slečna Náladová |  My colors me
Tak jsem po třech týdnech zpátky. Stále mimo, ještě unavená a rozlámaná, lehce praštěná, obohacená o spoustu fajn lidí a s pár pěknými zážitky navíc. Ano, pro letošek mám účast na táboře za sebou. Letos jsem se rozšoupla trošku víc než jsem měla původně v úmyslu, ale možná o to víc budu na letošní tábor vzpomínat.:)
Nebudu tady rozepisovat zážitek po zážitky. Zaprvé by to bylo nekonečně dlouhé a za druhé si některé okamžiky ani tak jasně nepamatuju (v podstatě každej večer popíjet má svoje mouchy)... A stejně, ikdybych to tu napsala, tak by to možná ani nevyznělo tak vtipně...:))
K těm zážitkům o které jsem bohatší... Od začátku jsem se hádala s jistým Panem P. Je to už takový náš zvyk každoročně... No jenže letos... Jannie do mě pořád hučela, že hranice mezi láskou a nenávistí je tenká...až mi přeskočilo a začla jsem o něm přemýšlet...no..a v den jeho narozek, když šel jednou na poradu...jsme se opili, tak nějak lehce jsem po něm vyjela a skončili jsme u něj... Ve tři ráno jsem se sebrala a šla spát k sobě. To se mi ráno v těch sedm krásně vstávalo.=D
Abych to shrnula. Tábor byl letos vážně paráda (asi vynahrazení za ten minulý rok)! Snad zase za rok.:)