Listopad 2009

Po nočním veselí ještě pořád vidím dvojitě

29. listopadu 2009 v 18:11 | Slečna Náladová |  My colors me
Neskutečně to utíká! Zdá se vám to taky tak, že jo? Přijde mi, že jsem psala nedávno a on to bude měsíc! Ale měla jsem k tomu důvod.:) V týdnu vůbec nestíhám psát... To přijdu domů, podívám se na učení a můžu jít tak akorát spát.:( A víkendy... Ten předminulý jsem byla s kámoškou, na diskotéce a tak... Ten minulý jsem psala seminárku na sociologii a tenhle... Léčila se z kocoviny.=D A to velmi pořádné! V pátek šest kluků ze třídy slavilo 18... Byla to soukromá akce zhruba o sto lidech. Nebudu vám nic nalhávat.... nějak jsem to nezvládla a dost se opila... a ted nevim co jsem vyváděla! =D A nejsem si jistá s kym...:))
Začátek večera byl super! Jenže to bylo samé panák sem panák tam, semnou si musíš připít a bylo to... Měla jsem jet domu v půl druhé, ale místo toho se ze mě stala ošetřovatelka a jela jsem domů až v půl páté.
S jedním klukem od nás ze školy jsem seděla v kuchyni a vesele jsme se bavili. No vesele... když si na to vzpomenu... co všechno jsem mu řekla... No každopádně jsem mu práskla i to, že se mi někdy před těma čtyrma rokama líbil,ale že teď už ne a vim že řikal něco jako, že to pro něj neni moc povzbudivý. Tak jsme se tam dost řehtali chvíli. =D Jenže pak mám asi hodinovej výpadek... Sedím s tim klukem vevnitř v kuchyni a pak už jsem venku, když chci jít an nádro a najdem toho jeho opilého spolužáka... Radši snad ani nechci vědět co se dělo! Ale zase si nedomýšlejte Bůh ví co! Tak daleko to určitě až nezašlo!
Dalo by se to zhodnotit jako velmi vydařená akce! Kdybych si to všechno pamatovala!:)) Každopádně mi držte palce, aby si nikdo nepamatoval, to co si nepamatuju já! Nerada bych se dozvěděla, co jsem všechno dělala!:)