Září 2009

Love me X hate me

1. září 2009 v 21:32 | Slečna Náladová |  My colors me
Ráda bych se rozepsala,ale upřímně není ani čas ani nálada. Poslední týden jsme strávila stěhováním a uklízením a stále si zvykám na své nové "doma". Momentálně jsem tady sama. Celé září tu budu sama. A ten barák je takový divný. Takže už mám na zítra domluvený s kámoškou filmový večer.:) (Vidíme to na Cashback)
Co se týče začátku školního roku, to bylo zas něco! Do poslední chvíle jsem nevěděla s kým budu sedět, protože jsme tam taková čtyřka a nějak se nám to hádalo a usmiřovalo a nakonec sedím s Míšou, se kterou jsem původně vůbec sedět neměla. Když jsme dostali papír na zasedací pořádek,tak se na všichni vrhli! =D Jsem si pěkně počkala a stejně, když jsem psala, tak si chtěl Jiřík uzmout papír a já mám čárku nad a přes celej papír! =D Pak už to nebylo tak veselé... Stála jsem hodinu frontu na průkazku na jízdné zadara. A to jsem ještě valnou část předběhla! :)) Šikovné děvče jsem.:)
A ještě ke škole. Zase se prokázalo, že řiditel nás opravdu nemá rád. Ten rozvrh snad vymýšlel celé prázdniny, aby nás tam mohl držet co nejdéle! Dvakrát týdně máme do čtyř (mimochodem hned zítra), dvakrát do dvou (a to zrovna v pátek) a jednou do čtvrt na dvě.
Tak vám přeju hodně štěstí a hlavně pevné nervy!