Červenec 2009

Malá usměvavá víla Amálka

21. července 2009 v 21:59 | Slečna Náladová |  My colors me
Doufám, že vás moc nevyděsil ten název. To jsem si tak vzpoměla na tábor (Víla Amálka) a mojí nynější náladu (usměvavá). Nejsem zmatená, nic neřeším a jen si užívám toho co je teď...Přítomnosti... Co jiného může člověk dělat? Přes léto by přece člověk neměl jen přežívat,ale žít, užívat si! Je to tak neskutečně příjemné!:)
Zítra se chystám dopoledne na tenis a odpoledne jedu za kamarádkou z tábora.:) Pozítří nákupy a sraz s další kamarádkou. V pátek mě zase čeká kino (vyrážím s bráchovou ségrou na Harryho...). Takže jaký by člověk mohl mít důvod k špatné náladě? (Snad krom počasí,ale to se ted má také zlepšit:))
S pány.... s těmi je to poněkud horší,ale... snažím se to nepřipouštět,jak už jsem říkala, žít přítomností... Neřešit co bude za hodinu, za týden, za měsíc... (Protože to by mě asi složilo..) Přijdu si ted taová vyrovnanější, klidnější... Momentálně se mi do života přimýchal jistý pan H. Je fajn, je s ním sranda, podle kámošky naprosto ideální kluk,ale... Ale ne ideální pro mě... Přece jen věřím, že existuje taková ta chemie... jiskra na začátku... a ta u mě neproběhla...
Vy si užijte prázdniny co nejlíp a netrapte se zbytečně přemýšlením o tom co bylo nebo co bude... Ted je ted,tak s chutí do toho!